СЛОБІДСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЬ ЗІ СВОЇМИ ГЕРОЯМИ.

Дата: 24.03.2022 14:20

СЛОБІДСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЬ ЗІ СВОЇМИ ГЕРОЯМИ

БОЙКО АНДРІЄМ МИХАЙЛОВИЧЕМ, ПЕРЕХОД ЕДУАРДОМ МИХАЙЛОВИЧЕМ, АНТОНЕНКО ЄВГЕНОМ ЛЕОНІДОВИЧЕМ.

Молоді хлопці, в яких було так багато мрій, надій та сподівань. На жаль, не судилося їм здійснитися, бо жорстока війна перекреслила усе.

Церемонія прощання відбулась біля Слобідської селищної ради, яка зібрала кілька сот громадян – як цивільних, так і військових. Люди не стримували сліз.

Ставши на захист рідної землі, наші Герої віддали в ім’я Батьківщини найдорожче – життя - зазначив селищний голова Віктор Доцуленко. Голова висловив від громади співчуття батькам та родинам полеглих Воїнів і зазначив, що на відміну від ворога, наші захисники знають, що захищають Свою землю, Свій дім, майбутнє України. Над тілами бійців, зі сльозами на очах та гіркотою в серці, пролунали прощальні слова класних керівників, які їх навчали та випустили в самостійне доросле життя.

До втрати людини ніколи не можна бути готовим, чи звикнути. Важко знайти слова втіхи для батьків, рідних, неможливо загоїти біль та гіркоту втрати, проте світлі спогади про Андрія, Едуарда та Євгена завжди будуть сильнішими за смерть. Нехай світла пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях, серцях близьких та знайомих, а Бог дарує їм вічне життя та спокій...

Герої не вмирають! Герої назавжди у нашому серці та спогадах!