СПІВЧУТТЧЯ РОДИНІ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ КОДИМЩИНИ.

Дата: 28.03.2022 13:18

Шановна громадо!

Сьогодні, Кодимська громада проводжає в останню путь свого Героя Ярослава Баркара, мешканця села Шершенці,  який, захищаючи свою родину, свою землю загинув під час обстрілів у місті Миколаїв.

Слобідська селищна рада разом із усіма жителями громади висловлює співчуття родині та близьким загиблого військовослужбовця. Ми поділяємо Ваше горе і висловлюємо щирі слова підтримки у ці скорботні дні. З Вами сумуємо ми і вся Україна. Нехай Господь Бог прийме його душу, а земля буде пухом!

Герої не вмирають! Вмирають вороги! Здавна було і так буде! Ви живете вовіки і віки! І подвиг ваш ніхто вже не забуде!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.