ЗДІЙСНИВ ПІДПАЛ - ОТРИМАЙ СТРОК! І ЦЕ СПРАВЕДЛИВО!

Дата: 29.03.2022 14:08

ШАНОВНА СЛОБІДСЬКА ГРОМАДО!

Нагадуємо та попереджаємо, що спалювання сухостою

тепер карається як диверсія!

??3 березня 2022 р. внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

????Так, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.

????В обґрунтуванні йдеться, що під час воєнного стану ці дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

??Застерігаємо, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув'язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Просимо, перш ніж виникне бажання здійснити підпал, ПОДУМАЙТЕ про відповідальність за цей злочин!!!!!