Увага! Позачергове засідання сесії Слобідської селищної ради VIII скликання.

Дата: 04.04.2022 13:40

Фото без описуВідповідно до розпорядження Слобідського селищного голови від 04.04.2022 року № 18 -  8 квітня 2022 року, о 14-00 годині  в приміщенні Слобідської селищної ради ( зал засідань) відбудеться позачергове засідання XVII сесії Слобідської селищної ради VIII скликання.

На порядок денний винесено наступні питання:

- Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період;

- Про стан виконання Закону України "Про звернення громадян" виконавчим комітетом Слобідської селищної ради протягом I кварталу 2022 року;

- Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2021 року № 529- VIII " Про селищний бюджет Слобідської територіальної громади на 2022 рік"

- Земельні питання.