Зробимо громаду чистою! Долучаймося!

Дата: 05.04.2022 14:57

Шановна Слобідська громадо!

Звертаюся до вас із проханням активно взяти участь у всеукраїнській акції з благоустрою "За чисте довкілля" та День благоустрою території населених пунктів, під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг.

Незважаючи на складний теперішній час, ми зобовязані робити все можливе, щоб наша Слобідська громада була чиста та впорядкована. Закликаю кожного свідомого мешканця громади підтримувати чистоту, провести прибирання своїх прибудинкових територій, організацій, магазинів, шкіл, закладів культури. Адже благоустрій нашої громади – це спільна справа усіх її мешканців!

Нагадую вам, за будь-яких обставин не спалюйте гілля та суху траву! Ваші дії, під час війни будуть розцінюватися як диверсія. Попереджаю, що всі порушники будуть нести відповідальність.

Нехай весняне прибирання стане справою кожного трудового, колективу, кожної сім'ї. Кожен з вас може допомогти нашій громаді і підготувати її до зустрічі переможців. Готуємося зустрічати Великдень та Перемогу, з нами Бог, з нами Правда!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.