ШАНОВНА ГРОМАДО! ДОПОМОЖЕМО НАШИМ ЗЕМЛЯКАМ З БУЧІ!

Дата: 08.04.2022 15:15

Шановна Слобідська громадо!

Зараз тисячі громадян України, які проживають у «гарячих» точках, потребують продуктів, медикаментів, речей першої необхідності. Тому звертаємось до жителів , керівників підприємств, підприємців громади з проханням допомогти зібрати гуманітарну допомогу для мешканців Бучі.

Наразі серед необхідних речей та продуктів: борошно, цукор, постільна білизна, засоби гігієни, одяг, олія, м’ясні та рибні консерви, крупи усіх видів, макаронні вироби, сіль, чай,  рушники, та інше.

Збір допомоги проводиться в пункті збору гуманітарної допомоги ( смт Слобідка, тел. 0661679834 ), Будинки культури ( по селам громади, за інформацією звертатись до завідувачів БК). Тому, хто бажає допомогти постраждалим людям просимо долучитись до цієї справи.

В звязку з тим, що не всі мешканці громади користуються соціальними мережами, просимо донести до їх відома цю інформацію.

Давайте, всією нашою громадою, допоможемо нашим землякам!

З нами Бог! З нами правда! За нами Перемога!