ПОСАДИ СВІЙ САД ПЕРЕМОГИ!

Дата: 12.04.2022 12:19

ПОСАДИ СВІЙ САД ПЕРЕМОГИ - ДОПОМОЖИ ПЛІДНО ВИКОРИСТАТИ КОЖЕН КЛАПТИК НАШОЇ ЗЕМЛІ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Сади Перемоги - всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Ми закликаємо кожну українку та українця посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві, на балконі чи прибудинковій ділянці.

Ми закликаємо громади мобілізувати зусилля та використати всі доступні земельні ресурси для вирощування продовольства: пустирі, парки й галявини, задні двори.

Ми закликаємо бізнес та міжнародних партнерів допомогти українцям насінням, добривом, новітніми технологіями вирощування, пальним та технікою для обробки землі, обладнанням для переробки та зберігання продуктів.

Детальніше про проєкт можна дізнатися за посиланням – https://www.sadyperemohy.org/

Як зазначив заступник міністра Міністерства розвитку громад і територій Іван Лукеря, «Сади Перемоги» – це відповідь українців окупантам на загрозу голоду.

ЗАВДАННЯ КОЖНОГО З НАС ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОДОВОЛЬСТВОМ НЕ ЛИШЕ СВОЮ СІМ’Ю, А Й ПІДТРИМАТИ УКРАЇНЦІВ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА ВСІХ, ХТО НА ПЕРЕДОВІЙ.