Гуманітарна допомога Бучанській громаді.

Дата: 16.04.2022 18:11

Колись, затишні міста нашої неньки України, де до війни щасливо жили люди, виховували своїх дітей, мали свої домівки, сіяли хліб та просто мирно жили, на сьогодні стали територіями, що несуть на собі відбиток жаху. Російські окупанти влаштували там справжній терор проти місцевого населення.І тепер ці території залишаються відірваними від мирного життя. Мешканці тут отримують гуманітарну допомогу і тішаться вже самим фактом того, що живуть. Вони пережили таке пекло, що не передати словами. Сьогодні, наша Слобідська громада відвантажила гуманітарну допомогу мешканцям Бучанської громади, яка вкрай необхідна для місцевих жителів, що пережили пекло. Дякуємо кожному жителю Слобідської громади, за те, що докладаєте максимум зусиль та робите будь-який внесок, хто чим може, для допомоги мешканцям, які залишились у повній ізоляції, без продуктів харчування . Велика вдячність за вашу підтримку, співчуття, людяність, непохитну віру в нашу Перемогу! Ми згуртовані і маємо єдину мету. Тримаймося разом. Все буде Україна!