Чатбот єВорог. Переможемо у війні разом!

Дата: 18.04.2022 14:32

Не обговорюйте в телефонних розмовах з друзями переміщення окупантів. Розкажіть їм про чатбот єВорог. Якщо ваші рідні, друзі чи знайомі перебувають на окупованій території, намагайтеся з ними не обговорювати телефоном чи в соцмережах пересування та дії окупантів. Це може бути небезпечно для їхнього життя.

Краще розкажіть всім вашим рідним та друзям про чатбот єВорог (https://t.me/evorog_bot). Так вони зможуть таємно поділитися цінною інформацією про геолокацію, пересування та дії ворога з нашими військовими. Головне — повідомляти в чатбот про окупантів із безпечного місця та щоразу, як їх бачите. Більше людей поділиться кадрами чи інформацією про загарбників — більше ворогів знищить наша армія.

Переможемо у війні разом????????