Вітання селищного голови зі світлим святом Великодня!

Дата: 23.04.2022 10:01

Дорога моя громадо!

Від імені виконавчого комітету Слобідської селищної ради,  депутатів селищної ради VIII скликання та від себе особисто вітаю вас  з найрадіснішим та найвеличнішим святом — світлим Великоднем!

За давньою традицією за святковим столом зберуться наші найближчі люди: батьки, діти, онуки, правнуки, родичи та друзі. До нього традиційно готуються заздалегідь і дуже ретельно, щоб на гідному духовному рівні зустріти Воскресіння Христове! Цьогоріч, на жаль, готуємось до Великодня в умовах воєнного стану з щоденною молитвою за завершення війни і здобуття Перемоги.

В цей день, з великою  вдячністю перед Богом вітаю кожну родину з Воскресінням Христовим. Нехай це світле свято єднає нас вірою в перемогу добра над злом, світла над темрявою, життя над смертю. Хай ваші сім’ї по милості Господа будуть врятовані від бід, хвороб і розбіжностей. Будьте ближче один до одного духовно, добрішими, щирішими, даруйте кожному увагу та турботу.
  Бажаю, щоб ваше життя було чистим, як світлий благодатний вогонь, щедрим, як запашна Пасха та яскравим, як колоритна українська писанка. Молімося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч і хто кожен день стоїть на сторожі миру. Нехай віра, надія і любов сповнюють ваші серця, а в нашій країні панують мир, свобода і процвітання.

Христос Воскрес!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко