Перша леді подякувала за гуманітарну допомогу Україні, але заявила, що головне – це зброя.

Дата: 05.05.2022 10:18

Перша леді Олена Зеленська закликала партнерів України зосередити зусилля на передачі озброєння нашій державі, а не гуманітарної допомоги. Ми вдячні за гуманітарну допомогу, за те, що прихистили наших людей. Дуже вдячні. Однак слід розуміти, що дитяче харчування не знадобиться, якщо діти помруть – наголосила вона.

Перша леді підкреслила, що українським матерям, дітям і літнім людям необхідна зброя, яку візьмуть в руки українські військові й виженуть ворога із своєї землі та захистять рідних. За її словами, Україні потрібна зброя, щоб громадяни, які втекли від війни, могли повернутися додому та відновити економіку батьківщини.

Олена Зеленська також подякувала британському уряду за повну підтримку та оперативну допомогу у виділенні Україні необхідного озброєння.