ПРОВЕДЕНА АКЦІЯ "НЕБЕЗПЕЧНЕ ЛІТО" В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 13.05.2022 10:57

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоровя кожного українця, а особливо дітей.

Працівниками служби у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи Слобідської селищної ради, на протязі I декади травня місяця на території громади проведена акція «Небезпечне літо», яка спрямована на підвищення  рівня обізнаності серед дітей та підлітків громади щодо небезпеки від мінування та вибухонебезпечних предметів. В результаті проведення бесід велика увага приділена на правильне поводження дітей у небезпечних ситуаціях. Акцентована увага батьків та дітей на навчальні посібники у вигляді коміксів " Мінна безпека не без ПЕКА " та "Безпечний Пекосвіт ". Ці посібники у форматі коміксу роз’яснюють дітям основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та допомагають в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Навчальні посібники розміщено в мережі інтернет для безкоштовного завантаження за посиланням: Мінна безпека не без ПЕКа - Книжковий інтернет-магазин - Видавництво Ранок (ranok.com.ua), Безпечний Пекосвіт - Книжковий інтернет-магазин - Видавництво Ранок (ranok.com.ua).

Шановні батьки та діти! Дотримуйтесь правил поведінки в небезпечних ситуаціях. Ці правила збережуть ваше життя!