Міністерство цифрової трансформації України інформує

Дата: 13.05.2022 15:07

5 травня Президент України запустив єдине вікно для збору благодійних пожертв на підтримку України — UNITED24. Це глобальна ініціатива, яка поєднує людей з усього світу для допомоги Україні. Для донатів було створено фандрейзингову платформу https://u24.gov.ua.

За 7 днів на підтримку України вже задонатили люди з 72 країн світу. На рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами, загалом надійшло $25 804 580.

? $25 762 896,72 — на рахунок Міністерства оборони України (напрям «Оборона та розмінування»)

? $25 191,34 — на рахунок Міністерства охорони здоров’я України (напрям «Медична допомога»)

? $16 491,94 — на рахунок Міністерства інфраструктури України (напрям «Відбудова України»)

Ще $735 673 зібрано через партнерський фонд Ukraine House DC Foundation та $362 379 у криптовалюті — через платіжну компанію Whitepay. Ці кошти надійдуть на рахунки НБУ найближчим часом.

Усі гроші будуть розподілятися міністерствами на найбільш важливі потреби України. Наступний звіт про призначення та розподіл коштів буде опубліковано за тиждень.

#UNITED24 #thepoweroffreedom