До уваги платників земельного податку та орендної плати за землю Слобідської громади!

Дата: 20.05.2022 12:49

Шановні власники земельних ділянок, одноосібники!

Продовольча безпека для мешканців нашої громади і для України надзвичайно важлива. Це впевненість у завтрашньому дні. Це гарантія що не буде голоду.

Тому маємо велике прохання до всіх сільськогосподарських господарств: ви повинні працювати та сплачувати податки, тим самим підтримуючи економіку нашої громади і України. Адже благополуччя мешканців та фінансовоспроможність нашої громади залежить від наповнення місцевого бюджету. А для цього нам необхідно працювати та сплачувати податки, що є нашим обовязком.

Зважаючи на те, що в ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ воєнні дії не відбуваються платити земельний податок та орендну плату за землю ПОТРІБНО.

Податкові зміни стосуються лише тих територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, який визначений Кабінетом Міністрів України.

Тому велике прохання – виконайте свій податковий обовязок , сплатіть податки, які визначені чинним законодавством України. Стосовно громадян, що ігнорують вимоги законодавства будуть застосовуватись штрафні санкції.

Давайте разом, спільно, в цей складний для нас час, підтримаємо та збережемо нашу громаду!

З великою надією на вашу свідомість, селищний голова Віктор Доцуленко.