УВАГА!!! Коли лунає сигнал повітряної тривоги, ігнорувати його не слід, адже точно йдеться про небезпеку.

Дата: 20.05.2022 14:06

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Повітряна тривога оголошується стільки разів, скільки цього вимагатиме ситуація! Точне місце, куди може влучити ракета, чи який населений пункт атакує літак, визначити важко. Навіть якщо ви вважаєте, що знаходитесь в не цікавому (як ціль) для ворога місці, то варто пам’ятати, що ми ведемо війну з абсолютно неадекватними особами, дії яких не піддаються ні логіці, ні загальноприйнятим людським нормам.
    До того ж, якщо повітряний об’єкт навіть не мав ціллю нашу територію, то збитий засобами ППО втрачає керованість та може впасти у будь-якому місці.
     Наголошуємо — не нехтуийте сигналами повітряноії тривоги, почувши їх, негайно перейдіть в укриття і перебувайте там до сигналу "Відбій повітряної тривоги!"

Будьте пильними! Бережіть себе!