Прихисти дитину, яка залишилась без батьків.

Дата: 23.05.2022 11:18

Чиїхось лишають у фільтраційних таборах окупанти, хтось губиться, рятуючись від обстрілів. Хтось, на жаль, гине. Під час війни усиновлення неможливе, але ви можете прихистити дитину, яка наразі залишилась без батьків.

Чат-бот “Дитина не сама” (https://t.me/dytyna_ne_sama_bot) – це ресурс допомоги дітям у воєнний час. Його створили ЮНІСЕФ, Міністерство соціальної політики України та Офіс Президента України.

Напишіть до нього, якщо:

Хочете тимчасово прихистити дитину у сім’ї.

Бачите дитину без нагляду.

Ваша дитина загубилася.

Щоб прихистити дитину, ви обов’язково повинні мати громадянство України та фізично перебувати в безпечному місці на території Україні. Окрім того, мати:

- можливість гарантувати безпеку дитині, забезпечити її їжею, одягом, доступом до медичних послуг та освіти, відповідну фінансову спроможність;

- житло, біля якого немає стратегічних чи військових об’єктів, та наявність у ньому місця для сну та відпочинку дитини.

Окремо у боті є вкладка для іноземців. Заявку можуть заповнити лише іноземні організації, які готові тимчасово прихистити організовані групи українських дітей.

Нині українці подали вже понад 18 000 заявок, щоб тимчасово прихистити малюків. Бо дитина не має бути сама. Хочеться сказати це про кожного українського малюка, який нині втратив батьків.