Кодимський центр зайнятості інформує!

Дата: 27.05.2022 10:44

Інформуємо  про  потребу  в  укомплектуванні  вакансій «3 СПЕЦІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ» (ЄДРПОУ 33113264). Адреса: Одеська область, Подільський район (колишній Ананьївський район) с. Жеребкове, вул. Арсенальна,128).

Вказаний структурний підрозділ Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій єдиний - в Одеський області.

Роботодавець має потребу в укомплектуванні вакантних посад з місцем проведення робіт по всій території країни, а саме: роботи з ліквідації аварій, наслідків надзвичайних ситуацій.

Є нагальна потреба в укомплектуванні:

- рятувальник-10 вакансій;

- водій автотранспортних засобів- 20 вакансій;

- кухар-2;

- електромонтер з ремонту та обслуговування

електроустаткування-14;

- тракторист-3 вакансії;

- машиніст екскаватора - 2 вакансії;

- машиніст крана (кранівник)-2 вакансії;

- такелажник-1 вакансія.

Заробітна плата від 12000 гривень, контрактна служба від 3-х років, більш детальну інформацію по кожній вакансії можна отримати за тел. (04867)26713 або (04863)22296.