ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.

Дата: 27.05.2022 13:42

Шановні учні, педагоги, батьки, дорогі випускники Слобідської громади!

Вітаю всіх вас зі святом  останнього дзвоника та успішним закінченням навчального року! Нажаль війна забрала у вас живе спілкування, спільні події та веселе проведення часу серед однокласників. Навчальний рік закінчується в онлайн-форматі, а останній дзвоник проходить без урочистостей. Але життя продовжується і я щиро вітаю всіх зі святом. Це особливий день, коли кожен підбиває свої підсумки та ставить нові цілі у житті. Впевнений, що кожен випускник зробить правильний вибір, здійснить свою мрію та підкорить свої нові особисті висоти. Ви обовя'зково реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.

Глибока подяка педагогам і батькам! Ви вкладаєте у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя вам, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою та вірою у нашу Перемогу,

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко