Будьте обережними на воді!

Дата: 08.06.2022 11:37

Шановні мешканці та гості Слобідської громади!

Із настанням підвищення температури повітря значно збільшується кількість відпочиваючих біля водних об'єктів. Не забувайте, що відпочинок на природі біля води може доставити не тільки задоволення і насолоду, але й спричинити нещастя. Недотримання елементарних правил поведінки на воді закінчується трагедією.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є  недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки виникають зазвичай через те, що дорослі залишають маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.

Для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема:

- безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби;

- купатися краще в спокійну безвітряну погоду при температурі води — не нижче +20С, повітря — не нижче +24С;

- після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години;

- купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях;

- не пірнайте з берега в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання);

- не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води;

- стримуйте оточуючих від необережних вчинків;

- не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте дітям, молодшим десяти років, самостійно заходити у воду;

- не заходьте у воду в нетверезому стані.

- Не нехтуйте правилами поведінки на воді.

Шановні громадяни!  Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!