Інформація для населення. Оновлений перелік захисних споруд в Слобідській громаді.

Дата: 13.06.2022 11:26

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
ОНОВЛЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАХИСНИХ СПОРУД В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

• смт Слобідка, вул. Незалежності, буд.2 , приміщення на 200 місць (вхід до споруди відчинений, облаштовано освітленням, є необхідні умови для тимчасового перебування) .
  • смт Слобідка, вул. Кооперативна, буд. 11, приміщення на 50 місць ( на даний час проводяться роботи з облаштування).
  • смт. Слобідка, вул. Соборна, буд. 1а, приміщення на 40 місць ( вхід до споруди відчинений, облаштовано освітленням, є необхідні умови для тимчасового перебування).
  • смт. Слобідка, вул. Незалежності, буд. 2Г ( на даний час проводяться роботи з облаштування).
  • с. Мала Слобідка, вул. Маліхова, буд. 13, приміщення на 200 місць ( вхід до споруди відчинений, облаштовано освітленням, є необхідні умови для тимчасового перебування).
  • с. Тимкове, вул. Лесі Українки, буд. 12, приміщення на 200 місць ( вхід відчинений, облаштовано освітленням, є необхідні умови для тимчасового перебування.

Для укриття непрацюючого населення в особливий період основним і загальнодоступним способом є підвальні приміщення багатоквартирних і приватних житлових будинків

Шановні мешканці!

Потурбуйтесь, щоб ваші підвальні приміщення були чисті, не захаращені, не підтопленні, освітлені.

У випадку отримання повідомлення про загрозу вимкніть світло і електроприлади, закрийте газові та водопровідні крани, візьміть з собою «екстрену валізу», запас води, зачиніть  вікна й вхідні двері і  направляйтесь до найближчої захисної споруди.

Маємо надію, що всі ці поради та інформація не знадобляться, але знати їх варто, бо в лиху годину вони можуть допомогти вам врятувати своє життя.