13 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МАРІУПОЛЯ.

Дата: 13.06.2022 14:53

13 червня, у 2014 році, тоді спецбатальйон «Азов» за підтримки спецбатальйону «Дніпро», Нацгвардії та спецпідрозділу МВС звільнили Маріуполь  від терористичної ДНР та російських бойовиків. У 2014-му «русскій мір» прийшов у Маріуполь у вигляді бойовиків так званої ДНР, проросійських сил і чеченських найманців. Понад місяць, з 10 травня до 13 червня 2014-го, місто було повністю під їхнім контролем. У ньому панували безлад та маргінальні елементи. 13 червня азовці за підтримки спецпризначенців провели спецоперацію, в ході якої зачистили місто. Після звільнення Маріуполя бійці «Азову» провели «Широкінську операцію», завдяки чому лінію оборони вдалося відсунути далі від міста.

Нажаль, сьогодні «Русскій мір» вкотре приніс в Україну трагедії і смерті. За стримування цієї людиноненависницької і злочинної ідеології українці платять неймовірно високу ціну. Проте ми знаємо, за що боремося, – за вільних людей, за гідність, за повагу до людського життя і його цінності. А ще ми знаємо, що воєнні злочини не можуть залишатися безкарними, інакше вони повторюються. Міжнародна спільнота, яка не засудила радянський тоталітарний режим, повинна нарешті засудити його ідеологічного спадкоємця – сучасний російський режим, як на рівні міжнародних резолюцій, так й у вигляді покарання для конкретних злочинців.

Маріуполь - це Україна!

Україна переможе!