Звернення селищного голови з нагоди Дня захисту людей похилого віку

Дата: 15.06.2022 11:53

Шановна громадо!

15 червня у всьому світі відзначають День захисту літніх людей. У цей день ми всі маємо задати собі питання, чи достатньо ми піклуємося про своїх батьків, бабусь та дідусів.  Це ще один привід зателефонувати рідним та сказати про свою любов. Адже для старших людей добре слово від сина чи доньки є дорожчим за всі скарби світу.

Ми ніколи не повинні забувати, що піклування про людей похилого віку – це справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Пам’ятаймо, люди похилого віку зараз, в цей складний період, коли наша країна знаходиться в стані війни, як ніколи потребують нашої особливої підтримки та турботи. Шануємо, оберігаємо, захищаємо, створюємо найкращі умови для життя та відпочинку нашим бабусям та дідусям. Висловлюємо їм глибоку вдячність за все, що вони зробили заради нас та  майбутнього!

З великою повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.