ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ДОЦУЛЕНКО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА.

Дата: 19.06.2022 09:13

Шановні медичні працівники: лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

«Любов до мистецтва лікувати – це і є справжня любов до людства», – стверджував батько медицини Гіппократ.

Ваша місія на цій землі – це лікувати і рятувати життя людей. Недарма кажуть, що від Господа Бога і лікарів очікують дива. І диво відбувається, оскільки ви рятуєте людські життя. Тож нехай те добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Особливий уклін медикам, які несуть сьогодні свою непросту службу -  на передовій, у військових госпіталях, лікарнях мужньо і самовіддано рятують життя захисників України, допомагають соціально-психологічній адаптації демобілізованих.

Дорогі працівники медичної сфери, від себе особисто та всієії громади, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.