На Одещині більше не викладатимуть російську мову та літературу.

Дата: 23.06.2022 10:05

На Одещині більше не викладатимуть російську мову та літературу.

Про це розповів директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак. Ці предмети зникнуть з програми Одеської області вже з 1 серпня. Підручники вже вилучили зі шкільних бібліотек. З освітньої програми вже встигли прибрати письменників країни-агресора. Тепер їх мають замінити на інших іноземних авторів. Підручники з російської мови та літератури вже вилучили зі шкільних бібліотек. При чому російська мова та література зникнуть повністю, їх не можна буде навіть вивчати факультативно. Проте це рішення стосується лише Одеської області, а не обласного центру. Щодо самої Одеси, то обласна військова адміністрація чекає на рішення мера Геннадія Труханова. Питання має бути вирішене в серпні.