ВІТАЄМО З ДНЕМ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Дата: 03.07.2022 08:19

Шановні жителі громади!
Сьогодні в Україні відзначається день Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Вітаємо військовослужбовців флоту зі святом!
Розвиток і становлення  українського військового флоту відбувалися і тривають в умовах жорсткого протистояння діям країни-агресору – російській федерації. У цей день ми вшановуємо воїнів, які захищають наше море і узбережжя, відроджують Україну як морську державу.
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави. Ми високо цінуємо Вашу самовідданість, надійність, витримку й цілеспрямованість, які притаманні українським морякам.  Пишаємось славетною історією вітчизняного флоту, яка творилась численними перемогами. Дякуємо ветеранам за подвиги минулих часів та безцінний досвід, який є прикладом наслідування для молоді.
 Шановні службовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України, ваша служба, особливо сьогодні, надзвичайно важлива та відповідальна для нашої держави, для кожного її громадянина.
 Хай бойовий дух ніколи не покидає вас, а кожен день буде сповнений досягненнями на ниві служіння українському народові. Зичу вам і вашим близьким міцного здоров’я, добра і благополуччя.

З повагою Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко