Дякуємо за допомогу американському благодійному фонду «World Central Kitchen».

Дата: 15.07.2022 10:38

Війна, що прийшла в Україну, принесла біду, горе, проблеми у кожну українську сім’ю. Та найбільше потерпають громадяни, які змушені були залишити свої домівки у зонах бойових дій. Слобідська громада від початку військової агресії прийняла та продовжує приймати на тимчасове проживання внутрішньо переміщених осіб. Частина людей нині мають змогу повернутись додому, а частина, які проживали на прифронтовій зоні залишаються в нашій громаді.

Зважаючи на першочергові потреби внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Слобідській громаді, селищна рада особливу увагу приділяє наданню всебічної допомоги цим верствам населення, не залишаючи поза увагою інших мешканців громади, що потребують підтримки .

Дякуючи співпраці з американським благодійним фондом «World Central Kitchen» наразі забезпечуємо внутрішньо переміщених осіб, дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, сімей загиблих військовослужбовців та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Продуктові набори, які отримані від американського благодійного фонду розподілені пропорційно кількості осіб, які потребують підтримки. Щира вдячність нашим американським друзям за допомогу.