З Днем українських миротворців!

Дата: 15.07.2022 11:32

Сьогодні, 15 липня Україна відзначає День миротворців – офіційне свято учасників миротворчих організацій. Миротворці надають неоціненну допомогу нашій країні під час війни з росією. Цю дату Верховна Рада заснувала у 2013 році на офіційному рівні.

Шановні миротворці!
                               Вітаємо з святом – Днем українських миротворців!

Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини.
   Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе місію миротворця, бо ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір.
    Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.
    Бажаємо вам та вашим родинам  божого благословення , миру, щастя та добра.
Слава воїнам-миротворцям!
Слава Україні!