Увага! Небезпечне ванільне морозиво!

Дата: 25.07.2022 09:51

ІНФОРМАЦІЯ

До Кодимського відділу Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах від 12 липня 2022 року №2022.4027 - № 10 щодо виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві. Воно експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) в Україну (оптовий продавець: ТОВ "Сільпо Фуд", вул. Гоголівська, 1а, с. Квітневе, Київська область, 074081).
Попереджаємо щодо можливості реалізації морозива на території регіону, а також доводимо до відома місцевих операторів ринку про необхідність вилучити його з обігу та письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.
Довідково
Етиленоксид – безбарвний газ. При вдиханні виникає гостре отруєння, результатом якого є нудота, блювання, неврологічні захворювання, бронхіт тощо. Контакт зі шкірою або слизовою оболонкою очей викликає подразнення. Тривалий контакт з етиленоксидом може призвести до порушень діяльності мозку та нервової системи.