інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення Слобідської громади на тему «Протидія торгівлі людьми».

Дата: 28.07.2022 13:45

27 липня фахівцем із соціальної роботи та головним спеціалістом ССД Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області було проведено інформаційно-розяснювальну роботу серед населення Слобідської громади на тему «Протидія торгівлі людьми». Метою якої було покращення стану обізнаності населення Слобідської територіальної громади  щодо запобігання та протидії торгівлі людьми, попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також, які є форми, ознаки та контактні дані для  звернення по допомогу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису