Проведення в громаді квест-гри «Мій світ без рабства»

Дата: 29.07.2022 09:49

28 липня фахівцем із соціальної роботи та головним спеціалістом ССД Слобідської селищної ради  було проведено з дітьми Слобідської громади квест-гру «Мій світ без рабства». Мета заходу -  ознайомлення дітей з поняттями «торгівля людьми», «об’єкти торгівлі людьми», видами вербування ознайомлення з психологічними прийомами звільнення від негативних переживань, законодавчою базою щодо захисту людей у всьому світі та громадян України зокрема від злочинних дій, пов’язаних із торгівлею людьми.

З дітьми  обговорили проблему боротьби та запобігання торгівлі людьми. Було пояснено, що  важливо розуміти, що всі злочини проти людини беруть початок з байдужості до інших, нехтування їх правилами та потребами. І відбувається це тому, що людина не відчуває добра, гармонії і рівноваги в собі.