Благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 01.08.2022 12:29

31 липня 2022 року на стадіоні смт Слобідка відбувся благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ.

Турнір проходив між юніорами села Тимкове та смт Слобідка, командою "Зоря" ( Слобідська селищна рада ) та командою "Лан" ( село Серби Кодимської громади).

Всі присутні мали мождивість зробити свій внесок на підтримку ЗСУ. Турнір розпочався виконанням Гімну України та зверненням селищного голови В.М.Доцуленка до гравців та вболівальників. Завдяки проведення подібних заходів ми своїми вчинками та діями наближаємо день нашої спільної Перемоги і разом з тим, ці заходи дають нам можливість відволіктися від зайвих думок у цей непростий для нас та України час.

Велика вдячність усім учасникам за участь у турнірі та вболівальникам за зібрані кошти для ЗСУ.