Перевірка стану підготовки укриттів до початку навчального року в Слобідській селищній раді

Дата: 01.08.2022 15:17

01 серпня 2022 року згідно розпорядження селищного голови від 01.07.2022 року №46, комісією, під головування селищного голови, було проведено огляд споруд цивільного захисту та простих укриттів закладів освіти Слобідської селищної ради, на готовність до 2022-2023 навчального року та створення безпечних умов перебування в них учнів і працівників.

Облаштування споруд знаходиться на стадії завершення, їх облаштовано туалетними кімнатами, забезпечено необхідною кількістю продуктів харчування, засобів гігієни, медичних препаратів та створено куточки для надання першої медичної допомоги.

Членами комісії в ході перевірки надано відповідні рекомендації керівникам освітніх закладів по підготовці укриттів для учасників освітнього процесу. Виконання робіт по облаштуванню споруд знаходиться на постійному контролі селищного голови.