Національна платформа "United24". Підтримаймо нашу Україну разом!

Дата: 09.08.2022 12:49

Шановні мешканці Слобідської громади!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно Указу Президента України від 17.05.2022 року № 344/2022 в рамках національної платформи « UNITED 24» та з метою підтримки України запроваджено «єдине вікно» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян за такими напрямками:

- Допомога ЗСУ;

- Гуманітарна, медична допомога і допомога дітям;

- Відновлення інфраструктури та інформаційна протидія збройній агресії.

Порядок використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України та Положення про Єдиний державний вебпортал для збору пожертв затверджені Постановами Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року №472 та від 3 травня 2022 року № 516.

Єдиний державний портал є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки профільним Міністерствам на найголовніші потреби.

Шановна громадо!

Просимо долучитися до підтримки, відновлення та наближення нашої Перемоги над ворогом в рамках створеного фонду!

Для більш детальної інформації щодо збору пожертв на підтримку України можна перейти за посиланням https://u24.gov.ua/uk, або через активний банер « UNITED 24» , який розміщений на головній сторінці офіційного сайту Слобідської селищної ради.

Підтримаймо нашу країну разом!