Особистий прийом Слобідським селищним головою мешканки громади щодо працевлаштування

Дата: 15.08.2022 11:17

15.08.2022 року на прийом до селищного голови завітала Лупічєнко Лілія Сергіївна, яка є внутрішньо переміщеною особою та тимчасово проживає в смт Слобідка, з питання працевлаштування. В ході бесіди Віктор Миколайович надав роз’яснення про особливості та процедуру працевлаштування під час військового стану, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану». Селищний голова дав доручення завідувачу сектору кадрової роботи Решітко Людмилі Василівни детальніше вивчити це питання та надати пропозиції щодо можливості працевлаштування.