Вітання селищного голови з нагоди Дня Державного прапора України.

Дата: 23.08.2022 10:14

Шановна громадо, дорогі земляки!

Чимало поколінь українців мріяли про волю, боролись та боряться за свою мрію, не шкодуючи власного життя. Багато страждань довелось їм зазнати, щоб нарешті на карті світу з’явилась незалежна Україна, чиї атрибути державності – герб, прапор і гімн - означають вірність історичним традиціям, виражають сутність, характер нашого народу.

А він, перш за все - працьовитий, співучий і доброзичливий. Тому й кольори нашого прапора - від безхмарного, мирного неба, сонця і золотого хлібного лану. В ньому – душа українців, їх прагнення жити у мирі і злагоді з іншими народами, залишаючись при цьому незалежними, гордими і самодостатніми. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор.

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з Днем Державного прапора України! Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, благополуччя вашим родинам, сили, мудрості на шляху розбудови і зміцнення нашої держави!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.