29 серпня - День пам’яті захисників України!

Дата: 29.08.2022 09:30

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 29 серпня в Україні вшановують пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Кажуть, людина жива, доки жива пам’ять про неї. Сьогодні ми схиляємо голови на згадку про кожного українського захисника, який віддав життя за Батьківщину. Доземно вклоняємося мужності та самовідданості справжніх Героїв. Вони – приклад патріотизму та незламності українського народу.

В пам’ять про подвиг військових маємо об’єднатися та щоденно наполегливо працювати – заради сильної та квітучої України, вільної, незалежної держави, яка дотримується європейських цінностей.

Миру та злагоди нашій Батьківщині! Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

Героям слава!

Слава Україні!