Засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради

Дата: 30.08.2022 14:56

30 серпня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради під головуванням селищного голови. На засіданні розглянуті питання:

• схвалення проекту рішення «Про внесення змін до рішення Слобідської селищної ради Одеської області від 26 листопада 2020 року № 09-VІІІ «Про затвердження структури виконавчих органів Слобідської селищної ради Одеської області, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
  • внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 529-VІІІ «Про бюджет Слобідської територіальної громади на 2022 рік»
  • затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність  позбавлення батьківських прав.
  • присвоєння обєктам нерухомого майна нової поштової адреси.
  • внесення змін до рішення виконавчого комітету № 10 від 21 лютого 2022 року «Про  затвердження та введення в дію Комунальним підприємством «Водоканал Слобідка» тарифів на водопостачання та водовідведення на території Слобідської селищної ради на 2022 рік».
  • стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за серпень 2022 року.