Вітання селищного голови з Днем Знань

Дата: 01.09.2022 09:44

Ось і настав цей день.

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочинається як завжди — 1 вересня. Цього дня також заведено святкувати День знань. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. Тож нехай і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, ми зустрінемо його щасливими.

Найщиріші вітання Вам, шановні батьки, бабусі та дідусі учнів!

Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків, вірних друзів та мирного неба над головою!

Зі святом!!!!

З повагою Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.