УЧАСТЬ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ В СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ.

Дата: 05.09.2022 13:13

Сьогодні, 5 вересня 2022 року Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко взяв участь у селекторній нараді  у режимі відеоконференції за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який послідовно впроваджує у своїй діяльності практику відкритості та належної співпраці із органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, а щоденні виклики обумовлюють потребу в інтенсивному діалозі усіх гілок влади для напрацювання оптимальних та найбільш ефективних рішень в умовах правового режиму воєнного стану.

На нараді розглядалися та обговорювалися питання:

- відновлення громад в умовах воєнного та післявоєнного стану: виклики та перспективи;

- спроможність територіальних громад і районів під час криз: критерії та рекомендації;

- оновлення Державної стратегії регіонального розвитку та пріоритети політики відновлення на найближчі 5-7 років;

- Державний бюджет 2023 року і підтримка громад;

- підвищення спроможності і привабливості служби в органах місцевого самоврядування, виклики в умовах війни;

- особливості виборчого процесу в умовах післявоєнного відновлення: наслідки заборони політичних партій та недоліки виборчої системи.