7 вересня – День воєнної розвідки України

Дата: 07.09.2022 11:31

Саме 7 вересня 1992 року було підписано Указ Президента України про створення цього розвідувального органу при Міністерстві оборони України. Воєнна розвідка відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні безпеки нашої держави та захисті наших національних інтересів. Як у воєнний, так і в мирний час, професія розвідника потрібна, як повітря. Це мужні, хоробрі й стійкі люди, які, ризикуючи життям, охороняють спокій нашої країни.
Шановні наші розвідники, вітаємо Вас зі святом!
 Нехай розвідки завжди будуть вдалими, щоб приносили вони успіхи, перемоги й мирне небо.