Робоча нарада під головуванням селищного голови.

Дата: 15.09.2022 10:01

15 вересня, під головуванням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко, відбулася чергова робоча нарада, в якій взяли участь заступник селищного голови Віталій Михель , староста сіл Мала Слобідка і Правда Людмила Решітко, та керівники комунальних підприємств громади.  Відповідно до напрямів роботи, заслухано доповіді керівників комунальних установ про стан виконання доручень селищного голови, які надані на попередніх нарадах.

В ході наради були розглянуті слідуючі питання:

• Початок робіт в с. Кирилівка по відновленню жолобу для напою тварин;
  • Роботи по удосконаленню витяжних систем бомбосховищ громади.
  • Будівельні роботи по облаштуванню бетонної відмостки будівлі дитячого садку в смт Слобідка.
  • Для облаштування навчальних кімнат, в яких військові проходитимуть навчання, селищною радою передано в користування ЗСУ меблі, які знаходилися в приміщенні колишнього Малослобідського закладу освіти.
  • Продовження підготовки до опалювального сезону установ та закладів громади.

За результатами наради селищним головою надано відповідні доручення виконавцям.