Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини Слобідської селищної ради.

Дата: 15.09.2022 10:39

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

15 вересня 2022 року, в приміщенні Слобідської селищної ради відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку за дорученням Слобідського селищного голови Віктора Доцуленко провів заступник селищного голови Віталій Михель.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Всі питання порядку денного були попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей Слобідської селищної ради. Зокрема, розглянули питання:

• Про доцільність влаштування  малолітніх дітей ( доповідач, начальник служби Козак С.В.)
  • Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ( доповідач начальник служби Козак С.В.)

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.