УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 19.09.2022 11:18

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Слобідська селищна територіальна громада.
У зв’язку з виконанням цих робіт 22.09.2022 РОКУ З 09-00 ГОДИНИ ДО 17-00 ГОДИНИ буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
СЕЛО КИРИЛІВКА:
Центральна вул.
СЕЛО МАЛА СЛОБІДКА:
Б.Хмельницького вул, Виноградна вул, Грушева вул., Л.Українки вул,  Маліхова вул, Миру вул, Перемоги вул, Першотравнева вул, Польова вул, Прибережна вул, Садова вул, Шевченка вул, Шкільна вул, Шляхетна вул, Я.Бурлаки вул
СЕЛО ПРАВДА:
Гагаріна вул,
Космонавтів вул,
Терешкова вул.
СЕЛИЩЕ СЛОБІДКА:
1 Травня вул., 8 Березня вул., Базарна вул., Весела вул., Вишнева вул., Вокзальна вул., Героїв Вітчизни вул., Героїв Вітчизни пров., Гоголя вул., Гоголя пров., Горіхова вул., Дружби вул., Європейська вул., Залізнична вул., Івана Дороховського пров., Івана Франка пров., Калинова вул., Квітнева вул., Кооперативна вул., Лесі Українки вул., Лісна вул., Марії Кухарської вул., Миру пров., Молодіжний пров., Незалежності вул, Панчукова пров., Перемоги вул., Південна вул., Польова вул., Пушкіна вул., Садова вул., Садовий пров., Соборна вул., Сонячна вул., Спортивна вул., Спортивний пров., Степова вул., Суворова вул., Челюскіна вул., Чепелевського вул., Чкалова вул., Шевченка вул., Шкільна вул.
СЕЛО ТИМКОВЕ:
8 Березня вул., 9 Травня вул., Базарна вул., Вишнева вул., Гоголя вул., Грушевського вул., Губарєва вул., Дачна вул., Джерельний пров., Залізнична вул., Зарічна вул., Зарічний пров., Калинова вул., Лесі Українки вул., Медовий пров., Молодіжна вул., Північна вул., Поштовий пров., Прикордонна вул., Садова вул., Сонячна вул., Спортивна вул., Тимково вул., Центральна вул., Шевченка вул, Шкільна вул.