Робоча нарада Слобідського селищного голови.

Дата: 21.09.2022 11:44

21 вересня, відбулася робоча нарада Слобідського селищного голови за участю заступника селищного голови, начальника фінансового відділу та головного спеціаліста юрисконсульта.
Селищний голова коротко охарактеризував ситуацію в громаді та зупинився на питаннях:
 Щодо виділення коштів на пальне для доставки твердого палива для забезпечення потреб громади в опалювальному сезоні 2022 -2023 р.р.
Селищний голова надав доручення начальнику фінансового відділу щодо прорахунку та виділення з місцевого бюджету необхідної суми для забезпечення цих потреб.
  По другому питанню селищний голова наголосив, що на жаль через війну призупинено фінансування всіх капітальних видатків, в тому числі на благоустрій та інші ремонтні роботи, які планувались в громаді. Тому, кошти місцевого бюджету, які можливо виділити на допомогу ЗСУ до кінця року мають бути спрямовані на придбання військової амуніції, яка зараз вкрай необхідна нашим воїнам. Доручення щодо потреби та кількості військового спорядження надано заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та начальнику фінансового відділу селищної ради.
Завершуючи нараду, селищний голова подякував усім за роботу, побажав плідного робочого дня, миру, спокою усім та якнайшвидшої перемоги.