ВІТАЄМО ЖИТЕЛІВ СЕЛА МАЛА СЛОБІДКА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!

Дата: 21.09.2022 12:39

Шановні мешканці села Мала Слобідка!
    21 вересня православні християни відзначають свято Різдво Пресвятої Богородиці. Поряд із цим, в цей день мешканці села Мала Слобідка традиційно святкують день села. Це свято особливе та об’єднує всіх жителів села та  громади, тих, чиєю працею воно створювалося.
  На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями і має гіркий присмак. Багато хто з вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів та друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовувати всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!
  Сьогодні, в День Різдва Пресвятої Богородиці, нехай урочистий церковний дзвін наповнить ваші душі натхненням і радістю, зміцнить віру і подарує надію.
  Від щирого серця бажаю, щоб це свято принесло вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе ваше село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, добро і достаток будуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.
   Щиро вірю, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!
Зі святом! Слава Україні!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.