Участь Слобідського селищного голови в онлайн засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово - комунального паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 22-23 р.

Дата: 22.09.2022 11:59

Фото без опису Фото без опису

22 вересня 2022 року Слобідський селищний голова взяв участь  в онлайн засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово - комунального паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років під головуванням начальника Одеської обласної ( військової ) державної адміністрації.
Під час проведення засідання були розглянуті питання:
1. Про стан підготовки об’єктів житлово - комунального, паливно- енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років ( доповідач  - директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності обласної державної адміністрації)
2. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років та стан виконання Комплексних планів проходження осінньо-зимового періоду 2022-2023 р. на місцях.
Доповідали начальники районних військових адміністрацій та голови громад.
3.Про заходи з підготовки філії «Інфоксводоканал» до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років. ( доповідач – представник «Інфоксводоканал».)