22 вересня - День партизанської слави!

Дата: 22.09.2022 12:50

Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу, і тих, хто у ворожому тилу сьогодні допомагає Збройним Силам України гнати рашистів із захоплених територій нашої держави. Історія воєн не знає  прикладів, коли народний рух опору, ставши, по суті, другим фронтом, досягав такого розмаху, організованості та ефективності. Підпільники і партизани своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок. Ваш подвиг назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.Сердечне дякую вам за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичу кожній родині здоров’я, достатку, щастя і головне – мирного неба над головою!

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.