ДОРОЖНЯ КАРТА "Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі - Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув"

Дата: 23.09.2022 13:27

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

ДОРОЖНЯ КАРТА

"Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ

ЗМІСТ

Перелік даних, якими обов'язково має володіти родина Захисника

Зник безвісти за особливих обставин

Потрапив у полон чи заручники

Загинув

Загинув без можливості забрати та юридично ідентифікувати тіло

Загинув, тіло забрали та ідентифікували

Статус, пільги та виплати, передбачені сім'ям Захисників

Статус, пільги та виплати, передбачені сім'ям Захисників, які пропали безвісти, потрапили у полон, загинули, отримали інвалідність, частково втратили працездатність

Статус та пільги члена сім’ї загиблого. Грошові виплати сім'ям загиблих

Виплата родині грошового забезпечення полонених, заручників, інтернованих та зниклих безвісти Захисників

Одноразова грошова виплата сім'ям загиблих Захисників (згідно Постанови Кабміну від 28 лютого 2022 р. № 168)

Одноразова грошова виплата в разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності (згідно Постанови Кабміну від 25 грудня 2013 р.

№ 975)

Перелік документів для отримання одноразової грошової виплати сім'ям загиблих Захисників

Статус ветеранів війни, гарантіїїх соціального захисту

Контактні дані уповноважених установ та громадських організацій з питань зникнення безвісти, полону, загибелі (смерті), витребування тіл Захисників

Перелік Telegram ботів для пошуку цивільних осіб та захисників, які зникли через бойові дії

Нормативно-правова база                                                                                                                                              ^

“Дорожню карту" для Родин Захисників створила і продовжує доповнювати Редакторська Група, тому з питань пропозицій, зауважень чи доповнень щодо змісту даного документу, або якщо ви знайшли неточність чи невідповідність з певних питань, звертайтеся до Редакторської Групи.

Email: roadmap.editors@gmail.com

ДЕТАЛЬНЕ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ДОРОЖНЬОЮ КАРТОЮ ТУТ: https://koordshtab.org/roadmap