ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА В СЛОБІДСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ.

Дата: 26.09.2022 10:06

Сьогодні, 26 вересня, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко провів чергову щотижневу нараду за участю заступника селищного голови та керівників комунальних підприємств. Під час наради заслухано доповіді керівників про стан виконання доручень селищного голови та  проаналізовано поточний стан справ:

• Про стан благоустрою громади;
  • Про продовження робіт з ямкового ремонту доріг громади, заміна частини центрального водогону в смт Слобідка,
  • Про завершення підготовки та вдалого початку  опалювального сезону;
  • Про проведення робіт з заміни ламп вуличного освітлення в громаді.

Наостанок, селищний голова довів до відома присутніх інформацію про додаткові тимчасові обмеження в межах контрольованих прикордонних районів на період дії військового стану, які встановлено на території Подільського та Роздільнянського районів Одеської області. Наголосив, що зміни вступили в дію з 30 серпня 2022 року відповідно до Наказу начальника 2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України, яким передбачено ряд заборон на в’їзд і провадження робіт у смузі місцевості (окрім території населених пунктів), яка безпосередньо прилягає до державного кордону, в межах прикордонної смуги завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону України.

Дія обмежень не поширюється на представників військових формувань, утворених відповідно до законів України, правоохоронних органів (підрозділів), органів (підрозділів) цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги, інших суб’єктів державної та комунальної власності, що забезпечують підтримання життєдіяльності об’єктів інфраструктури та надають населенню послуги гуманітарного, соціального характеру (під час виконання ними службових обов’язків).

За результатами наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам установ відповідно до напрямів роботи.