Відбулось засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради.

Дата: 28.09.2022 13:09

28 вересня 2022 року під головуванням Слобідського селищного голови відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради. Розпочалось засідання з хвилини мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
    На розгляд виконавчого комітету було винесено 13 питань порядку денного.
В ході засідання виконавчим комітетом заслухано інформацію про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за вересень місяць 2022 року, про стан виконання виконавської дисципліни та хід виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області протягом  ІІІ кварталу 2022  року.
      Внесено зміни до рішень:
 -рішення Слобідської селищної ради від 22.12.2021 року № 539-VІІІ «Про внесення змін до рішення Слобідської селищної ради від 23.12.2020 року №30-VІІІ «Про організацію харчування в закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти Слобідської селищної  ради»  шляхом викладання його в новій редакції.
-рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 529-VІІІ «Про бюджет Слобідської територіальної громади на 2022 рік».
- рішення сесії Слобідської селищної ради від 22 грудня 2021 року № 528-VIII  «Про затвердження Програми соціальної підтримки населення на 2022-2025 роки «Соціальний захист населення Слобідської селищної ради».
- рішення Слобідської селищної ради Одеської області від 26 листопада 2020 року  № 09-VІІІ «Про затвердження структури виконавчих органів Слобідської селищної ради Одеської області, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».
    Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: присвоєння об’єктам нерухомого майна нової поштової адреси, присвоєння об’єкту нерухомого майна «СКЛАДСЬКЕ ПРИМІЩЕННЯ» нової поштової адреси, затвердження акту обстеження на предмет виявлення безхазяйного майна, присвоєння об’єкту нерухомого майна «МАШИННИЙ ДВІР» нової поштової адреси.
   Разом з тим, рішенням виконавчого комітету затверджено Висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав мешканця громади та  Програму заходів національного спротиву Слобідської селищної ради на 2022 рік.
Розглянули та затвердили рішення Про надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Слобідської селищної ради.
 Всі питання порядку денного ретельно розглянуті членами виконкому, по кожному з них прийнято рішення.